Przejdź do głównej zawartości

Aborcja to... wykrzycz to głośniej!Kobiety!

Jesteście wściekłe na polskich rządzących a dokładniej na TK, który dość mocno ograniczył aborcję. Ja natomiast najbardziej jestem wściekła właśnie na Was. Dobrze czytacie na Was! Moja złość skierowana jest na kobiety, które nie wiem jakim prawem śmią nazywać drugą kobietę MORDERCZYNIĄ własnych dzieci. Czy Wy wiecie co piszecie i krzyczycie? Większość z Was, wielkich obrończyń ludzkiego życia ostatni raz widziało/słyszało o męskim członku na lekcjach biologii/wychowania seksualnego w podstawówce czy liceum. Dzieci nie macie i raczej się na to nie zapowiada ale swoje trzy zdania obrażające inne kobiety już dodacie. Kolejna grupa wrzeszczących kobiet to fanatyczki religijne, które mają tyle grzechów na swoim koncie, że co chwile muszą latać dokościoła pokutować za nie. Mają rodziny i oczywiście poprawne w ich mniemaniu katolickie życie. A w dzisiejszych czasach znaczy to tylko tyle co siać nienawiść do kogoś kto nie wpisuje się w ich kanon.
Kiedy któraś z Was takich świętych, broniących życia pomogła ostatnio komuś bezinteresownie? NIGDY bo nie wiesz co to znaczy, chyba, że ksiądz z ambony ogłosi zbiórkę w kościele to oczywiście pierwsze na nią dacie aby pokazać swoją fałszywą wielkoduszność. Założe się, że kiedy widzicie matkę z niepełnosprawnym dzieckiem to odwracacie wzrok bo przecież to jest coś innego, coś nienaturalnego w waszym mniemaniu, prawda? Zapewne kobiea rodząca takie zdeformowane dziecko zasłużyła sobie na taki los, grzesznica jedna. Taka rodzina od Was nie usłyszy dobrego słowa ani nie otrzyma pomocy ale krzyczeć będziecie bo tak. Bo jesteście durne dzidy a słowa empatia to nawet nie znacie z definicji. 
Kilka tygodni temu miałam robioną amniopunkcje ponieważ podczas badania USG wykryto pewną anomalię, która mogła oznaczać zespół downa u mojego dziecka. Czy Ty wiesz co ja przeżywałam, jak bardzo się bałam o moje dziecko. Szłam ulicą i ryczałam bo było mi tak źle kiedy pomyślałam, że moje dziecko może być chore. Ale ty głupia babo umiesz tylko krzyczeć i nazywać kobiety morderczyniami. Kiedy ostatnio tak bardzo się bałaś o swoje dziecko, że nie patrzyłaś na to gdzie jesteś i ryczałaś? Powiem ci NIGDY!! Wiesz co było dla mnie najgorsze? Myśl o tym, że moje dziecko od samego urodzenia będzie skazane na trudniejsze życie niż Diana. Myślałam tylko o tym, że nie będzie chodziła z innymi dziećmi do szkoły, nie będzie mogła normalnie funkcjonować, być może będzie skazana na ostracyzm społeczny, niektórzy będą ją wytykali palcami i będą się z niej podśmiechiwać. I wiem, że obecnie zespół downa przy innych chorobach to pikuś. U nas na szczęście badanie wykluczyło trisomie 21. I przez to co przeszłam nawet nie śmiem myśleć co muszą przeżywać kobiety dla których dzieci zapadł wyrok o wiele gorszy niż zespół downa. Nie mam żadnego prawa aby je oceniać a tym bardziej wyzywać od kobiet, które będą mamami martwych dzieci. Nie wiem jak bardzo trzeba być złym człowiekiem aby coś takiego powiedzieć drugiej kobiecie. Jakim trzeba być samolubem a przede wszystkim smutnym i nieszczęsliwym człowiekiem. To Wy jesteście największymi potworami, nie TK czy polski rząd. Wy i mam nadzieję, że spotka Was dokładnie to na co zasługujecie.
Może weźcie się w końcu za jakąś robotę a nie tylko anonimowe siedzenie przed komputerem. Potrzeba teraz mnóstwo wolontariuszy, pomyślałaś chociaż przez chwile aby nim zostać i pomóc komuś? Oczywiście, że nie bo sianie nienawiści jest o wiele prostsze niż powiedzenie komuś komplementu albo udzielenie wsparcia. Współczuje Waszym rodzicom, mężom, dzieciom i rodzinom, że mają w domu takie monstrum. 

Ostatnio atakowałyście społeczność  LGBT, teraz kobiety, które walczą o zachowanie swoich praw, kto będzie Waszą kolejną ofiarą? 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Endomondo - super sprawa czy gwóźdż do trumny?

Endomondo to wciąż najpopularniejsza aplikacja do mierzenia swoich aktywności fizycznych. Mimo, że każdy producent zegarków sportowych ma swoją, gdzie widzimy o wiele więcej danych to i tak wchodzimy na Endo. Ostatnio więcej słychać o dosyć popularnej Stravie ale nadal nie wysunęła się na prowadzenie. Gdziekolwiek gdy ktoś zapyta na publicznych forach jaką apkę wybrać przoduje Endomondo. Sama z niej korzystam a czy mi pomaga czy przeszkadza o tym dzisiaj.

Zapiekana molwa pod jajeczną chmurką

Ciekawe ile z Was wie co to jest molwa? Ja do niedawna też nie wiedziałam. Jeśli mam wybór między produktem nie znanym a znanym, zazwyczaj wybiorę ten nowy bo uwielbiam kulinarne eksperymenty. Ten był bardzo udany i tak mi to danie zasmakowało, że będzie równie często gościło na mym stole co makarony. A teraz do dzieła.

Jajecznica z boczniakami i młodą cebulką

Jeśli obserwujesz moje InstaStory to doskonale wiesz, że moim hitem od kilku miesięcy są boczniaki. Zaraziła mnie nimi Pani Marta Dymek i moja miłość do nich trwa już kilka miesięcy. Dodawałam je na przykład do zupy ale takie smażone smakują najlepiej. Są bardzo mięsiste, nie robią się takie kapcie jak innne grzyby.