Derby PolskiObecnym rządzącym można bardzo wiele zarzucić. Jednak jest jedna rzecz, która wychodzi im wręcz doskonale. Skłócenie Polaków, przyjaciół, sąsiadów, rodzin, wszyscy się wyzywają i kłócą. Obecny rząd wylewa na Polskę od wielu lat tyle nienawiści, że nawet największa powódź świata nie może się z tym równać. A Polacy co robią? Nie dość, że na nich głosują to żywią się tą nienawiścią, przelewając ją na każdego kto ma inne zdanie niż oni i ma czelność myśleć samodzielnie. 

Nie wiem jak Wy ale ja mam dość czytania komentarzy i newsów. TVN na FB to chyba już przebił TVPiS w głupocie a o to bardzo ciężko. Otwieram FB i co widzę, znowu news z TVN24 o uchodźcach, ja wiem, że klikalność się liczy ale ile można. Jednak newsy to nic, dziennikarz ma taki zawód jaki ma i musi pisać. Koniec kropka. Ludzie, jak widzę każdy post o imigrantach łapią jak muchy lep. Komentarzy setki i tysiące. Wylewana żółć i jad na swoich rodaków w komentarzach nie ma końca. Leje się i leje. Aż się chce rzygać. Nie dawno pomyje wylewane były na kobiety, które chciały swoich praw, na razie mają trochę spokoju, ufff. Społeczeństwo LGBT też może chwile odetchnąć przed nagonką bo na szczęście mamy imigrantów. No i rzecz jasna Polaków, wszystkich tych, którzy mają inne zdanie niż moje. Gdyby dano Wam broń i jakimś cudem udałoby się Wam jej użyć to nie strzelalibyście do tych bogu ducha winnych imigrantów ale do siebie nawzajem. Dlaczego? Bo tak bardzo się nienawidzicie. To co ja czytam w komentarz nie mieści mi się w głowie. Ile obelg, hejtu, gróźb. Pierdolnijcie Wy się wszyscy w łeb. Serio. Imigranci tacy źli, niektórzy piszą, że jak tu wejdą to będą bali się wyjść z domu. No ja już się boje wyjść z domu z kolorową siatką aby nie dostać w łeb od jakiegoś narodowca czy innego pojeba. Bójcie to Wy się siebie nawzajem. W mojej osiedlowej kawiarni została zniszczona szyba. Tylko dlatego, że właścicielka śmiała mieć swoje zdanie i na szybie powiesiła plakat z błyskawicą. Imigranta rzadnego nie ukrywała ale jej zdanie różniło się od Twojego. 

W Polsce obrywa się każdemu i za wszystko. Ostatnio dojebali się do Jarosława Kaczyńskiego, że ma założony zegarek na odrwót. Serio? A kto mu zabroni i dlaczego? Może oprócz  bycia jedną z najbardziej znienawidzonych osób w Polsce chce być infuenserę i wdrożyć modę na taki sposób noszenia zegarka? To jest właśnie kolejny przykład jak są ludzie traktowani w Polsce, którzy robią cos inaczej niż wszyscy. Tak, ja nie jestem za PiSem a bronie Jarosława Kaczyńskiego. Nie brobię, tylko pokazuje do jakich absurdów jesteśmy zdolni. 

Nie wiem czy Wy bierzecie udział w tych "dyskusjach" w komentardzach. Ja rzadko bo jak to ktoś kiedyś powiedział: wygrać kłótnie w internecie to tak jak wygrać paraolimpiadę. Kłótnie takie prowadzą do nikąd ale nienawiść sie leje. Ja, bardziej od tego co tam ludzie piszą jestem ciekawa jacy ludzie to piszą. Im bardziej mięsiste komentarze i sięjące dużą dawkę miłości do bliźniego to jestem ciekawa kto jest autorem. Wchodzę na taki profil i zazwyczaj zdjęcie profilowe oraz w tle wszystko mi mówi. Albo takie dzierlatki i Sebusiów Jezus prowadzi i jemu ufają albo takie dzierlatki i Seby mocno przytulają się ze swoimi dziećmi albo takie dzierlatki, Sebom patrzą głeboko w oczy. No istna sielanka. Mamusia przekazująca na mszy w kościele "pokój wszystkim", podająca dłoń na znak pokoju a po obiedzie zasiada przed fejsbunia i zaczyna wylewać pomyje. No wręcz aktualny ideał polskiej katolickiej rodziny. I tak właśnie jest. Im większy katol tym więcej sieje nienawiści i obrzuci Cię błotem. A co ze zdaniem "Bóg jest ojcem wszystkich. Wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami'. Proszę o odpowiedź wszystkich katoli rzucających bluzgami. Dotyczy to tylko wybrańców? Imigrancji są innego wyznania, więc niech Wam będzie, że nie są Waszymi braćmi i siostrami. Ale cała reszta Polaków już chyba tak czy może jednak nie? Niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest z tym przekazywaniem sobie pokoju w kościele bo dawno nie byłam i może coś się zmieniło? Ten pokój obowiązuje tylko w ścianach świątyni? Mnie się wydaje, że tak. Chodzicie do kościoła aby odbębnić msze i się pokazać. Doskonale więksość z Was wie, że mam racje. 

Na prawdę chciałabym wiedzieć skąd w Was katolikach tyle nienawiści? 

Przypominam Drodzy Rodacy, że obozy koncentracyjne były zbudowane dla Waszych dziadków, wujków, cioć, babć, mam, tat, sąsiadów i sąsiadek. Dla Polaków.
Przypominam Drodzy Rodacy, że wielu z Was migrowało masowo do USA. Co cięższe głowy wyjeżdżały za lepszym jutrem do Anglii i Irlandii. Jednak wy mogliście bo jesteście lepsi od innych, prawda? Polacy to królowie i królowe życia i to Wy decydujecie o czyimś życiu lub śmierci.
Pytacie wielkokrotnie kto tych ludzi będzie utrzymywać? No Polacy na socjalach za granicą mogą żyć i to jest spoko. W Polsce też przecież można nie pracować i pobierać socjale i 500+ z pieniędzy podatników, prawda? To jest przecież ok.

Aby było jasne ja nie mam absolutnie nic do ludzi, którzy wyznają jakąkolwiek wiarę. Co więcej na IG obserwuje takiego jednego księdza i czytam co on pisze, chrześcijańskie treści też. Jednak nie znam ani jednej ateistki, która sieje jakąkolwiek nienawiść w porównaniu do osób wyznająych jakąś wiarę. Słowa katol używam w takim samym kontekście jak używa się słowa kibol. Widać różnicę, prawda? I proszę mi nie pisać, że ja tu używam obelg czy klnę. Mogę, mój blog a jak ktoś jest debilem to jest debilem i koniec kropka. 

Dlaczego derby Polski? Dlatego, że nawet Wisła i Cracovia nie darzy się taką nienawiścią jak Wy Polacy. 

PS - Idźcie sobie na siłownie, pobiegać, jedźcie gdzieś na wycieczkę. Od razu będziecie mieli lepszy humor i przy okazji ładne zdjęcia.

A jeśli nie wiecie gdzie iść na wycieczkę to tu macie kilka propozycji albo tu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © MamaBiegaczka , Blogger