Powitanie

Witam wszystkich moich przyszłych Czytelników bardzo serdecznie :)
Postanowiłam wrócić do tworzenia bloga, ponieważ uwielbiam pisać, biegać oraz gotować i chcę dzielić się z tym innymi, chcę zarażać swoją pasją. Jeśli tylko będę mogła służyć pomocą lub radą będę bardzo zadowolona, lubię wymieniać się wiedzą i doświadczeniem z innymi ludźmi. 
Będę pisała głównie na 2 szerokie tematy czyli bieganie oraz gotowanie. Każda osoba, która trenuje zapewne wie jak ważne jest jedzenie. Jednak nie będę chciała tu pokazać kolejnych restrykcyjnych fit przepisów, "bez wszystkiego". W mojej kuchni znajduje się mleko zwierzęce, cukier i o zgrozo! gluten. Wiem, że ostatnio bardzo modne jest nie jedzenie wyżej wspomnianych składników pomimo, że nie jesteśmy na nie uczuleni lub nie mamy alergii oraz nie chorujemy na celiakię. 
Lubię eksperymentować w kuchni, więc będę wrzucać przepisy na różnorodne dania. Będę dla Was testować różne produkty, porównam dania fit z tradycyjnymi wersjami i napiszę czy warto wydawać krocie na np. mleko migdałowe, mąkę z dyni i całe mnóstwo tego typu produktów. Ciągle się sporo uczę, więc jeśli mi coś nie wyjdzie to poproszę o radę. 


 
Prawie na samym końcu a powinno być na pierwszym miejscu znajduje się bieganie, które jest moją ogromną pasją. Ze sportem jestem związana praktycznie całe życie ale to właśnie ten sport zatrzymał mnie na dłużej i regularnie truchtam od około kwietnia 2013 roku (tak mówi przynajmniej endomondo ;), wcześniejszych treningów nie rejestrowałam). Sport ten uwielbiam i mogę gadać na ten temat godzinami ;) Zobaczymy czy również mam tyle do napisania ;) nie będę tu opisywać jednostek treningowych bo trenerem ani specjalistą w tej dziedzinie nie jestem. Chcę pokazać, że można samym bieganiem zrelaksować się a nie zestresować bo trening mi nie wyszedł! Oczywiście nie zawsze będzie miło i przyjemnie bo spocić się i namęczyć czasem wypada a i uśmiech po takim treningu na naszej twarzy będzie większy. 
Dodatkowo będę opisywać biegi pod kontem organizacyjnym bo z kilkuletniego doświadczenia już wiem, że różnie to wygląda a niejednokrotnie marna organizacja odpycha i warto takie biegi omijać szerokim łukiem. Z chęcią poczytam również o Waszych doświadczeniach oraz o tym jakie biegi polecacie bo często to niszowe z dobrą organizacją są mało reklamowane i do małej ilości odbiorców docierają, ale może tak ma być...
Zachęcam zatem do śledzenia postów a może i w przyszłości razem pobiegamy, na co szczerze liczę :)

Edit, 29.01.2019 r.
Do opisu blogu muszę dopisać jeszcze inne rzeczy o których będę tu pisać. Jak już wiecie w moim życiu pojawiło się dziecko. Diana jest coraz większa a to oznacza, że jej dieta będzie rozszerzana. Będę się z Wami dzielić moimi pomysłami na posiłki bo na początku kompletnie nie wiedziałam jak się za rozszerzanie diety wziąć a teraz idzie już z górki. Przeglądałam również "Internet" i muszę z przykrością stwierdzić, że nie znalazłam prawie w ogóle stron z przepisami dla najmłodszych dzieci. Mam tu więc pole do popisu. 

Kolejne tematy poruszane przeze mnie, będą związane z rodzicielstwem. Jednak ten blog nie zostanie zamieniony w parentingowy. Nie wiem czemu ale nie przepadam za taką tematyką. Jak mnie natchnie to będę pisać ;)

Czasami też pojawią się posty lifestyl'owe. Widzę, że chętnie je czytanie, więc czemu od czasu do czasu nie oderwać się od biegania i nie wyjść z kuchni?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © MamaBiegaczka , Blogger